Strona główna » Pokój bezpieczeństwa

PANIC ROOM

Osobnym systemem zabezpieczenia siebie i swoich najbliższych w nagłych wypadkach jest bezpieczne pomieszczenie zwane PanicRoom.

Panic room

Panic room – czym dokładnie jest?

Pokój bezpieczeństwa jest pomieszczeniem, które służy do przechowywania konkretnych dóbr bądź skutecznego ukrycia się ludzi w przypadku wystąpienia wszelkiego rodzaju zagrożeń fizycznych. Możemy do nich zaliczyć zarówno napady, ataki terrorystyczne, jak i uprowadzenia. To coraz popularniejsze rozwiązania, umożliwiające zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wszystkich domowników.

Safe room – dlaczego warto zainwestować?

Panic room jest świetną opcją dla osób, którym zależy na zwiększeniu bezpieczeństwa w domu czy miejscu pracy. Pomieszczenie nie służy przebywaniu przez dłuższy czas, a jedynie ukryciu się w chwili potencjalnego zagrożenia, dlatego nie musi charakteryzować się dużą powierzchnią.

To fantastyczne rozwiązanie, do którego można się przedostać w łatwy sposób, co pozwoli uniknąć poważnych konsekwencji wynikających z napadu lub ataku ze strony intruza.

Pokój bezpieczeństwa – dlaczego my?

Do realizacji powierzonych nam zleceń podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze detale. Zapewniamy klientom pomieszczenie, do którego w szybki oraz sprawny sposób mogą przedostać się w przypadku wystąpienia niebezpieczeństwa.

Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, szeroką wiedzą oraz umiejętnościami. Dzięki temu doskonale wiemy, jakie kroki należy podjąć, by stworzyć pomieszczenie, w którym w razie zagrożenia nasi klienci poczują się w pełni bezpiecznie. Dysponujemy zaawansowanym i innowacyjnym sprzętem, umożliwiającym nam sprawną realizację każdego zlecenia.

Na zdjęciu 2,23X1,17 Metrowy panelowy PANIC ROOM ma 2 metry wysokości, zawiera przesuwne drzwi. Zapewnia miejsce dla 3-4 osób. Waga 1050 kg.
Działa jako skarbiec, który zapewnia ochronę kosztowności i innych rzeczy osobistych.
W jakich sytuacjach sprawdza się PANIC ROOM ?
  • Inwazja agresora do domu
  • Bombardowanie domow
  • Katastrofy związane z pogodą
  • Atak nuklearny

Bezpieczny wielozadaniowy naziemny stalowy PANIC ROOM

Zmień szafę lub mały pokój w bezpieczne pomieszczenie lub sejf z naszymi panelami modułowymi. Wszystkie nasze skarbce są zbudowane z paneli stalowych o grubości 6 mm, które są montowane i przykręcane do ramy za pomocą śrub 10x35 o dużej wytrzymałości. W przypadku montażu do betonu 10x90 FV należy użyć specjalnych śrub kotwiących do betonu

Ten rodzaj konstrukcji zabezpieczającej wytrzyma niesprzyjające warunki pogodowe, wrogie wejście i zapewni twojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa na lata. W każdym domu powinno być jedno bezpieczne pomieszczenie na kosztowności i bezpieczeństwo osobiste. Jeśli jesteś właścicielem domu lub budowniczym i szukasz bezpiecznej strefy dla swojej przyszłej budowy lub istniejącego domu, ten system może być dla Ciebie

PANIC ROOM - Stalowe schrony awaryjne są w pełni modułowe, dzięki czemu można wydłużyć lub skrócić konstrukcję, dodając lub usuwając dodatkowe moduły. Istnieje również możliwość rozebrania skarbca i przetransportowania jego w inne miejsce w częściach, a następnie ponownego złożenia. Moduły są skręcane ze sobą od wewnątrz za pomocą śrub blokujących.

Panic room
Ponieważ konstrukcja jest modułowa, można dostosować PanicRoom do własnego projektu. Należy pamieta, że z każdym dokładanym modułem oprócz wymiarów zmiane ulega również waga. Niżej przykładowe konfiguracje:
  • 2,23X1,53 ma 2 metry wysokości , zawiera przesuwne drzwi. Miejsce dla 5-7 osób. Waga 1200 kg

  • 2,23X2,26 ma 2 metry wysokości. Zawiera przesuwne drzwi. Zapewnia miejsce dla 8-10 osób. Waga 1480 kg
Panic room - pokój bezpieczeństwa
WIELE WYJŚĆ AWARYJNYCH

Ponieważ każda jednostka jest zbudowana z paneli modułowych. Nigdy nie musisz się martwić, że zostaniesz uwięziony w środku, jeśli wejście jest zablokowane. Po zainstalowaniu schronu pozostawia się dwa klucze, aby odkręcić śruby na dowolnym panelu, umożliwiając wiele wyjść awaryjnych.

panic room - pokój bezpieczeństwa

Otwory wentylacyjne o dużym przepływie powietrza

panic room - pokój bezpieczeństwa

Każdym panic room posiada z tyłu dwa otwory wentylacyjne wykonane z siatki z blachy ocynkowanej, które są chronione dodatkowo obudowami stalowymi. Te otwory wentylacyjne są specjalnie zaprojektowane, aby nawet lufa pistoletu nie mogła wejść do otworu.

panic room - pokój bezpieczeństwa

Zabezpieczony 5 ryglami i mechanizmem blokującym.

System zamykania zawiera 5 rygli ze stali nierdzewnej blokujących zamek wewnętrzny oraz dodatkowy wzmocniony mechanizm ryglowania od wewnątrz.

panic room - pokój bezpieczeństwa

Zamek wysokiego bezpieczeństwa klasy 1 !!!

Każdy panic room jest standardowo wyposażony w zamek szyfrowy klasy 1 o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy podczas tornada, wtargnięcia do domu, czy bezpiecznego miejsca na kosztowności, po wejściu do bezpiecznego pokoju możemy od wewnątrz zablokować zamek specjalnym ryglem i nikt nie będzie w stanie uzyskać dostępu do zamka.

Konstrukcja modułowa

Każdy bezpieczny pokój składa się z paneli modułowych, co oznacza, że każdy z nich można rozbudowywać i przenosić. W miarę powiększania się Twojej rodziny, Twój bezpieczny pokój również może się powiększać. Jeśli się przeprowadzisz, możesz łatwo zdemontować swój bezpieczny pokój, aby przenieść go w inne miejsce.

panic room - pokój bezpieczeństwa